۲۱ دی,۱۳۹۲
پوشش های بیمه زندگی محاسبه آنلاین نرخ بیمه عمر و سرمایه گذاری روش خرید اینترنتی بیمه عمر بیمه های عمر وتأمین آتیه بیمه پاسارگاد
+989123671814
Email: info@pasargad3555.com
بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد نمایندگی 3555
پوشش های بیمه زندگی محاسبه آنلاین نرخ بیمه عمر و سرمایه گذاری روش خرید اینترنتی بیمه عمر بیمه های عمر وتأمین آتیه بیمه پاسارگاد
Yazd, Yazd Iran
بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد نمایندگی 3555
بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد نمایندگی 3555
Yazd, Yazd
Iran
info@pasargad3555.com
00989123671814
Amin Bidoki
  
  
  

مزایای ویژه بیمه عمر

بیمه عمر راهی مطمئن و قابل اعتماد برای حفاظت و کمک به شما

شرایط و مزایای ویژه بیمه عمر پاسارگاد

بیمه عمر و تامین آتیه شرکت بیمه پاسارگاد کاملاً انعطاف پذیر بوده بگونه ای که منطبق برشرایط و نیازهای شما طراحی گشته و در طی مدت اعتبار بیمه نامه می‌تواند همراه و همگون بانیازهای شما شرایط قراداد تغییر یابد بدون آنکه نیازی به فسخ یابازخرید آن باشد.

انعطاف پذیری در نحوه پرداخت حق بیمه

چنانچه بیمه شده درسررسیدبعدی بیمه عمر و تامین آتیه خویش به دلایلی قادربه پرداخت حق بیمه نبوده و نقدینگی کافی بدین منظور دردسترس وی نباشد،می‌تواندحق بیمه پرداختی خودراتقلیل دهدتا بیمه نامه وی ادامه پیدا کند.
چنانچه بیمه شده تمایل به افزایش یا کاهش حق بیمه داشته باشد می‌تواند تغییرات مورد نظر خویش را بر بیمه نامه اعمال نماید.
بیمه شده قادر است که حق بیمه عمر و تامین آتیه را که پرداخت می‌نماید هر ساله (افزایش دهد)تعدیل نماید.

این امر دارای دو مزیت است:

با تعدیل حق بیمه پرداختی می‌توان سرمایه اصلی بیمه عمر که همان سرمایه فوت می‌باشد را تعدیل نمود. تعدیل بدان معنی است که سرمایه بیمه عمر هر سال نسبت به سالهای پیشین افزایش می‌یابد و با گذشت زمان و در نظر گرفتن تورم ارزش آن به روز نگاه داشته می‌شود.
دیگر آنکه باتعدیل حق بیمه پرداختی بصورت مستمر اندوخته حاصل ازسرمایه گذاری نیز پیشرفت مناسبتری داشته و به گونه ای قابل توجه افزایش خواهد یافت.

افزایش سرمایه اصلی بیمه عمر (سرمایه فوت طبیعی)

این نکته حائز اهمیت است که گاهاً بدلیل بوجود آمدن پاره ای از تغییرات در ساختار خانواده آنها نیاز بیشتری به تامین مالی خواهند داشت، این امر می‌تواند به طور مثال به واسطه پیوستن عضوی جدید به اعضای خانواده ما تحقق یابد. چنانچه بیمه شده به دلایلی مایل باشد خانواده خویش را از تامین مالی بیشتری برخوردار سازد می‌تواند سرمایه بیمه عمر خویش را افزایش دهد.

تعدیل سرمایه اندوخته بیمه عمر

بیمه شده می‌تواند نرخ تعدیل سرمایه فوت بیمه عمر خویش را افزایش دهد. اهمیت افزایش نرخ تعدیل سالانه هنگامی‌آشکار می‌گردد که پیشرفت و رشد بیشتر سرمایه فوت بیمه عمر به منظور مقابله با تورم مد نظر باشد. پیشرفت همگون و مناسب سرمایه فوت بیمه عمر با تورم ارزش آن را همواره به روز نگاه می‌دارد.

این در حالی است که اگر سرمایه بیمه عمر منتخب شما در حال حاضر برای خانواده تا حدودی کارگشا باشد با انتخاب نرخ تعدیل سرمایه فوت مناسب، در آینده نیز پس از گذشت چند سال این مبلغ به اندازه امروز کارگشا خواهد بود.

کاهش سرمایه بیمه عمر و یا تقلیل نرخ تعدیل

در صورتیکه بیمه شده تمایل به کاهش سرمایه بیمه عمر و یا تقلیل نرخ تعدیل سرمایه بیمه عمر داشته باشد در تدوین شرایط منطبق بر میل خویش مخیل خواهد بود. بیمه شده همچنین می‌تواند نرخ تعدیل سرمایه بیمه  عمر را برابر صفر منظور نماید.

مزیت ویژه در پرداخت سرمایه فوت و اندوخته بیمه نامه:

بیمه پاسارگاد علاوه بر اینکه در صورت فوت بیمه شده سرمایه فوت را پرداخت می‌نماید، اقدام به پرداخت تمامی‌ذخیره‌های ریاضی بیمه نامه و اندوخته حاصل از سرمایه گذاری‌های صورت گرفته ذخیره ریاضی را نیز می‌نماید.

اعطای وام در هر لحظه که بخواهید!
اندوخته پس اندازی شما در بیمه عمر و پس انداز ، با پرداخت حق بیمه شکل گرفته و دارائی بیمه نامه شما محسوب می‌شود . شما می‌توانید در مواقع ضروری تا ۹۰ درصد ارزش بازخرید اندوخته بیمه نامه خود وام دریافت کنید . این وام می‌تواند در مواقعی که شما نیاز ضروری به صندوق پس انداز خود دارید به شما کمک کند تا بتوانید از سرمایه خود برداشت داشته باشید . نکته خیلی مثبت این وام این است که هنگامی‌که شما وام دریافت می‌کنید پوشش‌های بیمه ای برای بیمه شده وجود خواهد داشت . هیچ پس اندازی خاصیت اصلی و ممتاز بیمه عمر را که پرداخت سرمایه در صورت فوت پس انداز کننده است را ندارد . متخصصین در مقایسه انواع پس اندازها با توجه به جمیع عوامل به بیمه عمر نمره ۸۸ و به پس انداز بانکی نمره ۴۴ داده اند!!!

افزایش تضمین شده سرمایه بیمه عمر
با طرح بیمه عمر و آتیه پاسارگاد نگرانی‌های شما نسبت به نرخ سود و بهره بانک‌ها و نوسانات بازار سهام برطرف خواهد شد . حداقل میزان سود سالانه تا دو سال اول بیمه نامه ۱۶% ،دوسال بعد ۱۳% و ادامه مدت قرارداد ۱۰% بوده و بیمه پاسارگاد با توجه به توان سرمایه گذاری بالای گروه مالی پاسارگاد ، وجوه حاصل از اندوخته‌های بیمه عمر و تامین آتیه بیمه گذاران خود را سرمایه گذاری نموده و علاوه بر تضمین سود ، سالانه ۹۰% منافع حاصل از آن سرمایه گذاری را بین بیمه گذاران بیمه عمر و تامین آتیه خود تقسیم ، و سرمایه آنان را سالانه تعدیل می‌نماید .

تامین خاطر و آرامش خیال
همگی ما تصویری از آینده را تجسم می‌نماییم که در آن رفاه و امنیت مالی خانواده خویش که خواسته قلبی برای همه ماست ، درخشش می‌نماید . آنجه ما را در رسیدن به این هدف نائل می‌نماید ، حاصل دسترنج و تلاش ماست در طول سالیانی که پیش رو داریم . اگر این سالیان و آنچه حاصل گذر زمان است آن قدر که ما انتظار داریم به درازا نیانجامد جبران آن با چه کسی است؟ بیمه عمر مناسب ، تصویری را که ما از آینده تجسم می‌نماییم جاودانه می‌نماید . آسودگی و آرامش خاطر از رفاه و تامین خانواده ما حداقل حاصل آن است که خود به تنهایی از ارزش والایی برخوردار است .

پوشش بیماری‌های خاص
هنگامی‌که شما احتیاج به درمان پزشکی دارید از پوشش بیمه ای این بیمه نامه می‌توانید استفاده نمایید . در این بیمه نامه بیمه شده خود را در مقابل هزینه‌های سنگین بیماری‌های خاص بیمه می‌کند و بدون نیاز به ارائه صورت هزینه می‌تواند از سرمایه بیمه بیماری‌های خاص بیمه عمر بهره مند شود . همچنین سایر پوشش‌های بیمه ای نیز کماکان ادامه خواهد یافت . پوشش تکمیلی ابتلا به بیماری‌های خاص (تا سن ۶۰ سالگی) تا سقف ۲۵ میلیون تومان (متمایزباسایرشرکتهای بیمه ای)به ازای هر بیماری خواهد بود . بیماری‌های تحت پوشش : سکته قلبی ، سکته مغزی ، جراحی عروق قلب ، پیوند اعضای اصلی بدن ، سرطان.
در بیمه نامه عمر و تامین آتیه پاسارگاد برای هر بیماری سقف ۲۵ میلیون تومان در نظر گرفته شده است و با استفاده از یک پوشش ، امکان استفاده از پوشش‌های دیگر در همان سال یا سالهای بعد نیز وجود دارد که یکی از بزرگترین مزایای این بیمه نامه می‌باشد .

معافیت از پرداخت حق بیمه در صورت از کار افتادگی
هر بیمه گذاری که پرداخت حق بیمه را به عهده دارد ، در صورت از کار افتادگی از پرداخت ادامه حق بیمه‌ها معاف (معافیت تا قبل از سن ۶۰ سالگی امکان پذیر است) می‌شود . این امر به ادامه پوشش خدشه ای وارد نمی‌کند و سایر شرایط بیمه نامه ادامه دارد . این پوشش به شما این امنیت و آرامش را می‌دهد که اگر سرپرست خانواده بر اثر حادثه کاری ، از کارافتادگی دائم و کامل برای وی اتفاق افتاد ، تمامی‌حق بیمه را بیمه گر پرداخت می‌کند و در انتهای قرار داد نیز ، تمامی‌موجودی صندوق به وی پرداخت می‌گردد .

پوشش فوت طبیعی
در صورتی که فوت طبیعی باشد معادل ۳۰۰ برابر حق بیمه پرداختی ماهانه + سرمایه اصلی به ذینفع قرار داد پرداخت می‌گردد .

به عنوان مثال فردی که ماهانه با پرداخت ۵۰ هزار تومان حق بیمه خود را بیمه می‌کند اگر بر اثر فوت طبیعی از بین برود ، طبق این فرمول به خانواده بیمه گذار غرامت پراخت می‌شود : مبلغ حق بیمه ماهانه ضرب در عدد ۳۰۰ = پانزده میلیون تومان ، که از لحظه شروع قرارداد بیمه شونده تحت پوشش بیمه فوت طبیعی قرار می‌گیرد . همچنین در زمان فوت بیمه شده علاوه بر سرمایه فوت ، سرمایه تشکیل یافته از محل حق بیمه در زمان فوت (سرمایه به شرط حیات) نیز به استفاده کنندگان پرداخت خواهد شد .

پوشش فوت در اثر حادثه
در صورتی که فوت بر اثر حادثه باشد ، معادل ۹۰۰ برابر حق بیمه پرداختی ماهانه + سرمایه فوت طبیعی + سرمایه اصلی ، به ذینفع قرارداد پرداخت می‌گردد .

به عنوان مثال فردی که ماهانه با پرداخت ۵۰ هزار تومان حق بیمه خود را بیمه می‌کند ، اگر بر اثر حادثه فوت کند ، طبق این فرمول به خانواده بیمه گذار غرامت پراخت می‌شود : مبلغ حق بیمه ماهانه ضرب در عدد ۹۰۰ = چهل و پنج میلیون تومان+سرمایه فوت طبیعی=۶۰میلیون تومان ، که از لحظه شروع قرارداد فرد تحت پوشش بیمه فوت بر اثر حادثه قرار می‌گیرد . همچنین چنانچه بیمه شده در طول مدت قرارداد در اثر حادثه فوت نماید ، علاوه بر سرمایه بیمه عمر ، سرمایه بیمه حادثه ، و نیز سرمایه تشکیل یافته از محل بیمه (سرمایه به شرط حیات) نیز به استفاده کنندگان از قرارداد پرداخت می‌گردد .

معافیت مالیاتی
سرمایه پرداختی در بیمه عمر و تامین آتیه به هر میزان که باشد ، از مالیات معاف است و در صورت فوت بیمه شده نیز ، مشمول مالیات بر ارث نخواهد بود . سرمایه بیمه عمر و تامین آتیه ، سرمایه بیمه حادثه ، و سرمایه بیمه بیماری‌های خاص ، به هر میزان از معافیت مالیاتی برخوردار است و مبالغ پرداختی به بیمه گذار و استفاده کنندگان ، تابع قانون ارث نمی‌باشد .